Balowe suknie dla nastolatek

Bal przedmaturalny to niepowtarzalna i jedyna taka impreza w życiu każdego maturzysty. Zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczyn oznacza doskonałą zabawę, jednak w przypadku tych ostatnich wymaga także najczęściej wielu dni przygotowań. Każda maturzystka pragnie bowiem w tym wyjątkowym dniu wyglądać pięknie i olśniewająco, a żeby tak się stało, najpierw musi znaleźć kreacje swoich marzeń. Jaką sukienkę najlepiej wybrać na studniówkę?

Od niedawna maturzystki bardzo często decydują się na krótkie sukienki odsłaniające nogi, jednak długa suknia balowa także może okazać się dobrym pomysłem. Co prawda nie będzie tak wygodna jak mini, ale studniówka jest w końcu jedną z niewielu okazji w życiu, kiedy możemy zaprezentować się w takiej typowo wieczorowej kreacji. Poza tym długa suknia balowa może doskonale zamaskować mankamenty sylwetki.

Fasony, jak i kolory sukni są różne, do najpopularniejszych należą jednak typowo balowe suknie z gorsetami. Usztywniony gorset może świetnie zamaskować zbędne fałdki na brzuchu, ładnie podkreślić biust i wcięcie w talii, a długa rozkloszowana spódnica ukryć dużą pupę i niezbyt zgrabne nogi. Są także dobrym rozwiązaniem dla dziewcząt z dużym biustem, które maja problem z ukryciem ramiączek stanika, a nie mogą pozwolić sobie na jego brak. Mocno zasznurowany gorset pozwoli czuć się im komfortowo, nawet w przypadku braku ramiączek.

Jeśli jednak nie jesteśmy zwolenniczkami ciasnych gorsetów, w których trudno oddychać, dobrym pomysłem będą także wygodne kreacje szyte z miękko spływających ku dołowi tkanin, np. suknie w stylu femme-fatale, lekko rozszerzające się ku dołowi. Na taki fason mogą sobie jednak pozwolić tylko młode kobiety o nienagannej figurze.

Fasonów sukni balowych dla nastolatek jest mnóstwo, jedne są proste, klasyczne, inne bogato zdobione falbanami, udrapowaniami, połyskującymi cekinami czy koronką. Najważniejsze jest jednak, aby kreacja była odpowiednio dobrana do sylwetki – tylko wtedy będziemy czuć się w niej atrakcyjnie, świetnie się bawiąc, zamiast nieustannie myśleć o rzucających się w oczy niedoskonałościach figury.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 21571 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/balowe-suknie-dla-nastolatek/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435